OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele jest nauka przed chrztem św.
  2. W liturgii tygodnia wspominamy: we wtorek – św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w środę jest święto Ofiarowania NMP., w sobotę – świętych męczenników koreańskich.
  3. We wtorek, po wieczornej Mszy św. odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.
  4. W środę o godz. 18.00 zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, natomiast w piątek modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.40.
  5. W sobotę o godz. 10.00 jest zbiórka ministrantów.
  6. W następną niedzielę, po Mszy o godz. 12.00 jest kolejna konferencja dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  7. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy zmarłych Parafian: śp. Jana Kaczmarczyka i Halinę Lasotę. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie. A światłość wiekuista niechaj Im świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
  8. Za tydzień, w niedzielę Chrystusa Króla taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu.
  9. Pragnę zasygnalizować, że w dniach 1-2 grudnia br. będzie wizytował naszą parafię biskup diecezjalny Tadeusz Lityński. Program wizytacji podam w następną niedzielę.
  10. W najbliższym czasie zostanie poświęcona i otwarta sala parafialna z kawiarenką. Gdyby ktoś chciał zafundować stolik z 5 krzesłami do tej sali, będę wdzięczny. Koszt zakupu jednego stolika z 5-ma krzesłami wynosi 700 zł. Z dziesięciu kompletów, cztery znalazły już swoich sponsorów. Gdyby znaleźli się następni, będę bardzo wdzięczny. Stoliki otrzymają tabliczkę z nazwiskiem ofiarodawcy.
  11. W sklepiku „Ave” można nabyć kalendarz na 2019 rok oraz świeżą prasę katolicką.
  12. Gościom oraz naszym Parafianom życzę spokojnej niedzieli, solenizantom i jubilatom Bożego błogosławieństwa oraz wszystkim dobrego tygodnia.

Witnica, 18 listopada 2018 r.            Ks. Prałat dr Ryszard Tomczak  Proboszcz